Evaluarea magazinului
5,0
Evaluarea medie a magazinului este 5,0 din 5 stele.
705 evaluări
5
704x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Lăsați un rating
Listă recenzii
MA
Markéta Aulická
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
27.02.2025
ID
Ivana Dvořáková
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
23.02.2025
MK
Monika Kaprasová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
23.02.2025
AK
Adéla Kleinová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
22.02.2025
AD
Alice Dreslerova
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
22.02.2025
KK
Katka Kvasničková
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
21.02.2025
GV
Gabriela Vodičková
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
21.02.2025
Bohužel nemohu ještě hodnotit, mám vše jako dárek.
SS
Silvie Smetanová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
19.02.2025
spokojenost, doručeno do druhého dne
MZ
Martina Zikmundová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
18.02.2025
velká spokojenost, nádherné oblečení, byla jsem kvalitou velice překvapena, můžu vřele doporučit
NČ
Nikola Čápová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
17.02.2025
AN
Adéla Nováková
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
16.02.2025
Rychlé doručení. Kvalitní a slušivé věci. Mám kojo mikinu a tepláky v powder pink a paráda. Krásně sedí.
BC
Blanka Carhounová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
16.02.2025
Krásné zpracování, velmi příjemný materiál
SS
Silvie Smetanová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
14.02.2025
velká spokojenost
JB
Jekatěrina Baranova
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
14.02.2025
NL
Nicole lokajova
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
12.02.2025
Krásné zpracované, pružné :)
SK
Sabina Kincl
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
10.02.2025
Krásně voní.
JM
Jan Micka
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
10.02.2025
SS
Silvie Smetanová
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
08.02.2025
Super obchod
ZG
Zdeněk Gerát
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
08.02.2025
LM
Libor Mareš
Ratingul magazinului este 5 din 5 stele.
|
05.02.2025
„S obchodem MONIEL jsem byl naprosto spokojen. Skvělá komunikace, rychlé dodání a kvalitní zboží. Vše proběhlo bez problémů a určitě zde rád nakoupím znovu. Doporučuji všem!“