Náš příběh

Web banner (600x300)

 

Kdo stojí za Moniel?

Jmenuji se Monika Moravčíková a založila jsem e-shopy Sleepee a Monbaby, které už možná znáte. Už od malička ale toužím po vlastní značce a tak jsem se odhodlala, šla za svým snem a vytvořila značku Moniel. K mé tvorbě mě pohání hned několik silných motorů, díky kterým se vše učím za pochodu a díky kterým to funguje. Těmi motory jsou mé dvě úžasné děti, manžel, na kterého se můžu vždy spolehnout a touha učit se novým věcem a posouvat své hranice.

Proč Moniel vznikl?

Značku Moniel jsem založila s jednou hlavní myšlenkou. Chtěla jsem značku, která tu bude pro děti a maminky a jejich nejkrásnější chvíle. Ať už jsou to chvíle, které tráví společně, s rodinou, se svými nejbližšími nebo chvíle, které má maminka jen a jen pro sebe. U všech těchto okamžiků vás může Moniel provázet a být tu pro vás.

Jaké jsou Moniel produkty?

Moniel produkty navrhuji tak, aby byly nejen krásné, ale zejména praktické, funkční a udržitelné. Veškeré Moniel kousky jsem stvořila tak, abych je chtěla sama nosit nebo oblékat svým dětem. Dámské oblečení můžete nosit v těhotenství, během období kojení, mateřství, ale i mnoho let po porodu. Dětské oblečení je rostoucí, aby vydrželo co nejdelší dobu. Oblečení vyrábíme ručně v České Republice z přírodních materiálů. Vše balíme do minimalistických a ekologických obalů, protože nám v opravdu záleží na naší přírodě a nechceme ji naší výrobou ohrozit. Naše produkty jsou udržitelné a vyrobené s láskou ke každé nitce, k přírodě, k mateřství a k vám, našim zákazníkům.

Jak šijeme Moniel oblečení?

Každý kousek Moniel šijeme s péčí o každou nitku. Ale dost bylo slov, nahlédněte přímo do naší dílny a přesvěčte se o kvalitě výroby na vlastní oči ♥

 

Lidi, bez kterých by Moniel nebylo

Značka a e-shop Moniel by neexistoval bez úžasných lidí, které mám okolo sebe. Ti všichni tvoří duši Moniel a díky nim se můžete radovat z měkoučkých Moniel balíčků, které vám přijdou domů.

Tým švadlenek

Naše šikovné švadlenky pro vás šijí Moniel kousky v naší dílně na Moravě. Každý jednotlivý produkt šijí s absolutní pečlivostí, kterou uvidíte na první pohled a ucítíte na první dotek.

Lenka & Pepa

Parťáci, kteří milují hory, přírodu, lyžování, jízdu na kole a sebe navzájem. Už 33 let jsou totiž manželé a s láskou také chystají a balí vaše balíčky, aby vám dorazily včas a v pořádku. Jsou pečliví, starostliví a mají vždy pravdu. Jsou to totiž moji rodiče a já jsem jim nesmírně vděčná za všechno, co pro mě i pro vás dělají.

Verča

Vždy dobře naladěná, usměvavá a energická. Je to úžasná máma, kamarádka, moje pravá ruka a vaše podpora. Stará se totiž o vás, naše zákazníky. Odpovídá na vaše dotazy a o to, abychom pro vás měli vždy dostatek produktů na skladě. Zajímá se o netoxickou domácnost, ráda běhá a miluje dobré jídlo.

Adel

Skvělá máma, kamarádka a hvězda našich sociálních sítí. Stará se o naše sociální sítě, kde pro vás tvoří nádherný obsah a odpovídá na vaše dotazy. Krásně fotí a točí videa. Je kreativní, zábavná a nezkazí žádnou legraci. Baví jí móda, život a přesvědčit se o tom můžete sami na jejím Instagramu.

Terez

Milovnice přírody, kempování, jógy a zdravého životního stylu. Terez je báječná máma dvou dětí, kamarádka a marketingová specialistka, díky které jste se o Moniel dozvěděli. Skvěle fotí, točí videa, tvoří zajímavý obsah, grafiku a pomáhá mi se spoustou dalších aktivit a výzev, které pro vás vymyslíme.

Michal

Jeden z mála chlapů v našem týmu, který umí opravit vše v domácnosti, i v našem e-shopu. Pomáhá mi s technologickými oříšky a zajišťuje, aby e-shop fungoval tak, jak má. Je to skvělý táta a můj manžel. Má rád vyrábění nových věcí, dobré jídlo, cestování a přírodu.

Eli & Tom

Naše dvě děti, které jsou pro mě velkou inspirací i hnacím motorem. Pečlivě testují všechny Moniel produkty a podrobují je těm nejsložitějším zátěžovým testům. Teprve pokud naše produkty projdou jejich těžkou zkouškou, mohou jít do prodeje. Jsou to nezkrotní živlové, srandisti a moji životní parťáci do pohody i nepohody.

Beník

Velmi důležitý člen naší rodiny. Jen díky němu se totiž udržujeme ve formě, protože nám pravidelně ujídá dostatek potravinových zásob. Zkrátka typický, neustále hladový bígl. Je to náš parťák a nejlepší kamarád Eli a Toma. Rád asistuje při testování výrobků a zapojuje se do zatěžkávacích zkoušek.

Monika

Jsem certifikovaná laktační poradkyně, máma Eli a Toma, manželka Michala a zakladatelka Moniel. Navrhuji nové kolekce, zajišťuji, aby vše fungovalo tak jak má a pečuji o celý náš tým. Mám ráda přírodu, kempování, sport a výzvy. Tou aktuální je budovat českou značku Moniel podporující maminky nejen v kojení, ale i zdravém životním stylu, pozitivním myšlení a užívání si každé chvíle. Chci nabídnout maminkám takové produkty, které budou nejen krásné, ale také praktické, udržitelné a v té nejlepší možné kvalitě.

 

Tak tohle jsme my. Jsme jedna velká rodina, jedna velká parta kamarádů.

Tohle všechno by ale nevzniklo nebýt vás - našich zákazníků.

Děkuji, že nám pomáháte jít za našimi sny. Tvořit českou značku, která je založená na férových principech. Značku, která je tu pro vás a vaše nejkrásnějších chvíle.

Za celý tým Moniel,

Monika Moravčíková

 

Logo moniel obdelník